BIP MHMG

Treść archiwalna z dnia: 2016-07-13 09:06:38

W skład Muzeum Historycznego Miasta Gdańska wchodzi osiem Oddziałów:

  • Oddział Ratusz Głównego Miasta

ul. Długa 46/47
80-831 Gdańsk
tel. 58 76 79 100, fax. 58 76 79 102
email: kancelaria@mhmg.pl

 

dr Anna Frąckowska, z-ca kierownika

tel. 58 76 79 162

email:a.frackowska@mhmg.pl


dr Janusz Trupinda, kurator ds. Oddziałów MHMG
tel. 58 76 79 161
email: j.trupinda@mhmg.pl

 

  • Oddział Dwór Artusa

ul. Długi Targ 43-44
80-830 Gdańsk
tel. 58 76 79 180, tel./fax. 58 76 79 183
email: dwor.artusa@mhmg.pl

Izabela Jastrzębska-Olkowska, kierownik
tel. 58 76 79 186                                                                                                                                         
email: dwor.artusa@mhmg.pl  i.olkowska@mhmg.pl

Krzysztof Jachimowicz
email: dwor.artusa@mhmg.pl
tel. 58 76 79 186

 

  • Oddział Dom Uphagena

ul. Długa 12
80-827 Gdańsk
tel. 58 32 60 712, fax. 58 32 60 713
email: dom.uphagena@mhmg.pl

Wojciech Szymański z-ca kierownika
email: dom.uphagena@mhmg.pl
tel. 58 32 60 719

Mariola Krzyżewska, sekretariat
tel. 58 32 60 710
email: biuro.uphagen@mhmg.pl

  • Oddział Muzeum Bursztynu

          ul. Targ Węglowy 26
          80-836 Gdańsk
          tel. 58 32 62 155, tel./fax. 58 32 62 153
          email: bursztyn@mhmg.pl

          Joanna Grążawska, kierownik
          tel. 58 32 62 150
          email: a.grazawska@mhmg.pl

     Renata Adamowicz, z-ca kierownika                                                                                                                  tel.
58 32 62 152

email:biuro.bursztyn@mhmg.pl


           Bartłomiej  Kentzer   

           tel. 58 32 62 152

            email:biuro.bursztyn@mhmg.pl


           Ludmiła Skulbaszewska
           tel. 58 32 62 151
          

Ewa Pawlęga, sekretariat
tel. 58 32 62 153
email: bursztyn@mhmg.pl

  • Oddział Muzeum Nauki Gdańskiej

ul. Wielkie Młyny 10
80-849 Gdańsk
tel. 58 30 56 492
email: zegary@mhmg.pl

dr Grzegorz Szychliński - kierownik                                                                                                               email: g.szychlinski@mhmg.pl

Monika Głowińska, z-ca kierownika
m.glowinska@mhmg.pl

Tadeusz Stojałowski
email: t.stojałowski@mhmg.pl
Dawid Jaroszewski
tel. 58 30 56 492

 

  • Oddział Muzeum Poczty Polskiej

ul. Obrońców Poczty Polskiej 1/2
80-839 Gdańsk
tel. 58 30 17 611, fax. 58 30 17 240
email: muzeum.poczty@mhmg.pl


 

  • Oddział Twierdza Wisłoujście

ul. Stara Twierdza 1
80-551 Gdańsk
tel. 58 35 12 244
email: twierdza@mhmg.pl

Katarzyna Krawczyk, kierownik
tel. 58 76 79 164
email: k.krawczyk@mhmg.pl

 

  • Oddział Wartownia Nr 1 na Westerplatte:

ul. Mjr. H. Sucharskiego
80-601Gdańsk
tel. 58 34 36 972
email: westerplatte@mhmg.pl

Opiekunowie Wartowni Nr 1 na Westerplatte
dr Piotr Paluchowski
tel. 58 76 79 162
email: dz.historii@mhmg.pl

Grzegorz Jedlicki
tel. 58 76 79 164
email: g.jedlicki@mhmg.pl

Zakres i charakter prowadzonej działalności poszczególnych Oddziałów MHMG określa Statut i Regulamin Organizacyjny MHMG. Informacje o bieżących wydarzeniach i wystawach znajdują się na stronie www.mhmg.pl