BIP MHMG

Treść archiwalna z dnia: 2016-07-13 13:17:37

Kancelaria
Beata Skrzecz, kierownik
tel. 58 76 79 128
email: kancelaria@mhmg.pl
Barbara Piekarska
tel. 58 76 79 143

Dział Administracji

Emilia Kroplewska, kierownik

tel. 58 76 79 195

fax. 58 76 79 151

email: administracja@mhmg.pl

 

Elżbieta Mikołajczak, z-ca kierownika

te. 58 76 79 168

email: e.mikolajczak@mhmg.pl

 

Kazimierz Formela

email: k.formela@mhmg.pl

tel. 58 76 79 168

 

Patrycja Marszewska

email: p.marszewska@mhmg.pl

tel. 58 76 79 198

 

Dział Edukacji

Monika Kryger, kierownik

tel. 58 76 79 166

email: m.kryger@mhmg.pl

 

Ewelina Martys, z-ca kierownika

Marta Ellert

Wojciech Krakus

Anna Mallek - Bojke

Karolina Wąsowska

Krzysztof Kucharski

tel. 58 76 79 150, 58 76 79 135, 58 76 79 172

fax. 58 76 79 115

email: edukacja@mhmg.pl

email: sowa@mhmg.pl

email: konkursy@mhmg.pl

 

Dział Historii Sportu Gdańskiego

 

Dział Finansowo-Księgowy

Monika Przybyszewska, główna księgowa

tel. 58 76 79 154

email: m.przybyszewska@mhmg.pl

 

Anna Ossowska, z-ca głównego księgowego

tel. 58 76 79 171

email: ksiegowosc@mhmg.pl

email: a.ossowka@mhmg.pl

 

Aleksandra Papkow

email: a.papkow@mhmg.pl

tel. 58 76 79 170

 

Agnieszka Kamińska

tel. 58 76 79 159

email: a.kaminska@mhmg.pl

 

Katarzyna Szczypińska

tel. 58 76 79 157

email: k.szczypinska@mhmg.pl

 

Ilona Hajdamowicz

tel. 58 76 79 155

email: i.hajdamowicz@mhmg.pl

 

Dział Inwentarzy Muzealiów

Katarzyna Lis, główny inwentaryzator

Paulina Szeksztełło

tel. 58 76 79 169

email: inwentarz@mhmg.pl

email: p.szeksztello@mhmg.pl

 

Dział Historii

dr Ewa Bojaruniec

tel. 58 76 769 162

email: ewa.bojaruniec@mhmg.pl

 

dr Piotr Paluchowski, Wartownia Nr 1 na Westerplatte

tel. 58 76 79 162

email: p.paluchowski@mhmg.pl

 

dr Janusz Dargacz

tel. 58 76 79 162

email: j.dargacz@mhmg.pl

email: dz.historii@mhmg.pl


 

Dział Kadr
Stefania Pawłowska
tel. 58 76 79 156
email: kadry@mhmg.pl

 

Dział Konserwacji Zabytków

Joanna Harasim-Grym, z-ca kierownika

tel. 58 305 76 61

email: j.harasim@mhmg.pl

email: konserwacja@mhmg.gda.pl  

 

dr Katarzyna Darecka

tel. 58 305 76 61

email: k.darecka@mhmg.pl

 

Anna Stankuć

tel. 58 305 76 61

email: a.stankuc@mhmg.pl

 

 

Dział Marketingu

Michał Pietrzak, kierownik

tel. 58 76 79 176

email: m.pietrzak@mmhg.pl

 

Andrzej Gierszewski

tel. 58 76 79 127

email: a.gierszewski@mhmg.pl

 

Maciej Flis

tel. 58 76 79 127

email: m.flis@mhmg.pl

 

Bożena Kowalczuk, sklep i wydawnictwa

email: sklep@mhmg.pl

tel. 58 76 79 160

 

Dział Programów Pomocowych

Kinga Krause

tel. 58 76 79 160

email: k.krause@mhmg.pl

 

Dział Informatyczny

Piotr Stój, kierownik

tel. 58 76 79 192

email: p.stoj@mhmg.pl

 

Dział Digitalizacji

Marcin Kłos, kierownik

email: m.klos@mhmg.pl

 

Hubert Kotarski, referent ds. multimediów

tel. 58 76 79 175

email: h.kotarski@mhmg.pl

 

Ewa Grela, fotograf

tel. 58 76 79 187

email: foto@mhmg.pl  

 

Dział Inwestycji

Maciej Szczepkowski, kierownik

58 76 79 133

m.szczepkowski@mhmg.pl

 

Teresa Peplińska, z-ca kierownika

tel. 58 76 79 174

email: remonty@mhmg.pl

 

Aleksandra Płotka

email: a.plotka@mhmg.pl  

 

Dział Utrzymania

Arkadiusz Szeksztełło

email: a.szeksztello@mhmg.pl

tel. 58 76 79 173

 

Dział Sztuki

Dorota Powirska, rzemiosło artystyczne i malarstwo

tel. 58 76 79 165

email: dz.sztuki@mhmg.pl

 

dr inż. Tomasz Olkowski, numizmaty

email: numizmaty@mhmg.pl

tel. 58 76 79 163

 

Katarzyna Kurkowska, fotografie i starodruki

tel. 58 76 79 169

email: k.kurkowska@mhmg.pl

 

Marta Krzyżowska

tel.: 58 76 79 163

email: m.krzyzowska@mhmg.pl

 

Sekcja Zamówień Publicznych

Elżbieta Miłosierna

tel. 58 76 79 178

email: zam.publiczne@mhmg.pl 

 

Biblioteka
Ewa Sztykiel
tel. 58 76 79 177
email: biblioteka@mhmg.pl

 

Dział Bezpieczeństwa

Dariusz Wysocki

 tel. 58 76 79 198

email: d.wysocki@mhmg.pl

Zakres i charakter prowadzonej działalności poszczególnych Działów i samodzielnych stanowisk w MHMG określa Statut i Regulamin Organizacyjny MHMG.