BIP MHMG

Treść archiwalna z dnia: 2017-07-25 14:20:00

Kancelaria
Beata Skrzecz, kierownik
tel. 518 418 729
email: kancelaria@mhmg.pl
Barbara Piekarska
tel. 506 703 686

Dział Administracji

Emilia Kroplewska, kierownik

tel. 512 418 750

email: administracja@mhmg.pl

 

Elżbieta Mikołajczak, z-ca kierownika

te. 512 418 753

email: e.mikolajczak@mhmg.pl

 

Patrycja Marszewska

tel. 502 814 067

email: p.marszewska@mhmg.pl

 

Dział Edukacji

Monika Kryger, kierownik

tel. 512 418 745

email: m.kryger@mhmg.pl

 

Ewelina Martys, z-ca kierownika

tel. 512 418 756

email: e.martys@mhmg.pl

 

Marta Ellert

 

Wojciech Krakus

tel. 789 449 681

email: w.krakus@mhmg.pl

 

Anna Mallek - Bojke

tel. 789 449 685

email: a.bojke@mhmg.pl

 

Krzysztof Kucharski

tel. 789 449 683

email: k.kucharski@mhmg.pl

 

email: edukacja@mhmg.pl

email: sowa@mhmg.pl

email: konkursy@mhmg.pl

 

Dział Historii Sportu Gdańskiego

Pełnomocnik Dyrektora ds. Kuźni Wodnej

Lech Trawicki

tel. 512 418 734

email: l.trawicki@mhmg.pl

 

Dział Finansowo-Księgowy

Monika Przybyszewska, główna księgowa

tel. 789 034 518

email: m.przybyszewska@mhmg.pl

 

Anna Ossowska, z-ca głównego księgowego

tel. 512 418 755

email: ksiegowosc@mhmg.pl

email: a.ossowska@mhmg.pl

 

Klaudia Arendt

email: k.arendt@mhmg.pl

tel. 789 449 688

 

Agnieszka Kamińska

tel. 789 449 678

email: a.kaminska@mhmg.pl

 

Katarzyna Szczypińska

tel. 789 449 689

email: k.szczypinska@mhmg.pl

 

Ilona Hajdamowicz

tel. 789 449 677

email: i.hajdamowicz@mhmg.pl

 

Dział Inwentarzy Muzealiów

Katarzyna Lis, Główny Inwentaryzator

tel. 512 418 728

email: k.lis@mhmg.pl

email: inwentarz@mhmg.pl

 

Paulina Szeksztełło

email: p.szeksztello@mhmg.pl

 

Agnieszka Włodarczak

email: a.wlodarczak@mhmg.pl

 

 

 

 

Dział Historii

dr Janusz Dargacz kierownik

tel. 519 476 653

email: j.dargacz@mhmg.pl

 

Katarzyna Kurkowska fotografie, starodruki

tel. 789 449 684

email: k.kurkowska@mhmg.pl

 

 

Dział Kadr
Stefania Pawłowska
tel. 512 418 742
email: kadry@mhmg.pl

 

Dział Konserwacji Zabytków

Joanna Harasim-Grym, kierownik

tel. 512 418 746

email: j.harasim@mhmg.pl

email: konserwacja@mhmg.gda.pl  

 

dr Katarzyna Darecka

tel. 512 418 746

email: k.darecka@mhmg.pl

 

 

Dział Marketingu

Michał Pietrzak, kierownik

tel. 512 418 741

email: m.pietrzak@mmhg.pl

 

Andrzej Gierszewski

tel. 512 418 751

email: a.gierszewski@mhmg.pl

 

Maciej Flis

tel. 512 418 731

email: m.flis@mhmg.pl

 

Bożena Kowalczuk, sklep i wydawnictwa

tel. 789 449 680

email: sklep@mhmg.pl

 

Agnieszka Grabowska - Ogrodnik

tel. 512 418 743

email: a

 

Dział Programów Pomocowych

Kinga Krause, kierownik

tel. 512 418 725

email: k.krause@mhmg.pl

 

Dział Informatyczny

Piotr Stój, kierownik

tel. 531 074 950

email: p.stoj@mhmg.pl

 

Jakub Szałkowski

tel. 506 703 694

email: j.szalkowski@mhmg.pl

 

Dział Digitalizacji

Marcin Kłos, kierownik

tel. 789 449 679

email: m.klos@mhmg.pl

 

Ewa Grela, fotograf

tel. 789 449 676

email: foto@mhmg.pl  

 

Dział Inwestycji

Teresa Peplińska, z-ca kierownika

tel. 531 078 249

email: remonty@mhmg.pl

 

Aleksandra Płotka

tel. 798 035 629

email: a.plotka@mhmg.pl  

 

Dział Utrzymania

Arkadiusz Szeksztełło

tel. 512 418 749

email: a.szeksztello@mhmg.pl

 

Kazimierz Formela

tel. 512 418 739

email: k.formela@mhmg.pl

 

Krystyna Trzebiatowska

tel. 789 449 690

email: k.trzebiatowska@mhmg.pl

 

Samodzielne Stanowisko ds. Zamówień Publicznych

Elżbieta Miłosierna

tel. 531 062 867

email: zam.publiczne@mhmg.pl 

 

Biblioteka

Ewa Sztykiel

tel. 512 418 726

email: biblioteka@mhmg.pl

 

Dział Bezpieczeństwa

Dariusz Wysocki

tel. 512 292 738

email: d.wysocki@mhmg.pl

Zakres i charakter prowadzonej działalności poszczególnych Działów i samodzielnych stanowisk w MHMG określa Statut i Regulamin Organizacyjny MHMG.